بخش داستانی

      فیلم های راه یافته به سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

ردیف

نام فیلم

کارگردان

1

lover

محمد ثریا

2

گرگ ها

امیر رضا جلالیان

3

عزیز

سیدمهدی موسوی

4

سور بز

سعید زمانیان

5

جایی در میان گاوها

محمد علی حسینی , حسین فلاح آبادی

6

جونده

نوید صولتی

7

ضدضربه

عادل تبریزی

8

قفل

علی جوان

9

سکوت

وهاب گایینی

10

آتامان

احسان عباس زاده

11

آتاری

فرهاد فداکار

12

والو

سجاد قنبرپور

13

خانم و آقای فلانی

شیرین قره داغی

14

اینجا جایی برای فرود نیست

رضا جمالی

15

به وقت جدید یا قدیم؟

کیان حجازی

16

اضافه بار

یاس میلانی

17

او که اهلی نشد

صالح کاشفی

18

اجباری

محمد جواد خورشا

19

کرگدن

آرمین پورمحمد

20

کوه سفید

مهرداد حسنی

21

مگرالن

مریم زارعی

22

محاق

کیوان عدالتی فرد

23

تاناکورا

حامد پری زاده , سیدمیثم حسنی , امیررضا رشتی

24

اپیلوگ

مهدی آذری  و امین اکتسابی بناب

25

دابُر

سعید نجاتی

26

بیریختی

محمد رحمتی

27

پاندای قرمز

علی پاک نیا

28

کوچه

محمدرضا مصباح

29

مادر برفی

مرجان خسروی

30

سگ دعوا

علی عارف نسب

31

آزاده

میرعباس خسروی نژاد

32

ژوان

کاوه جاهد

33

دیگری

سامان حسین پور , آکو زندکریمی

34

باخ

مهران قربانی

35

گاومیش

ابراهیم اشرف پور

36

برادر

مهدیه محمدی

37

وودیّآلن

عاطفه مولوی

38

امتحان

سونیا حداد

39

بیا پیش عمو

فرشاد ارشادی

40

زوزهمرد

رضا گمینی

41

دستور

فرشید عبدی

42

فیلمرغ

امیرمسعود سهیلی

43

بنفشه زار

آبتین سلیمی طاری

44

اکو

مهین صدری

45

به چیزی دست نزن

ارغوان حیدراسلام

46

لکه

شورش وکیلی

47

اِشغال

علی عزیزی

48

نفر سوم

پویا امین پوری

49

بچه مردم

جواد ستوده نیا

50

گوشت خوار

امیر حسین محسنی

51

اسباب بازی

نیما رحیم پور

52

حلق آویز

رقیه توکلی

53

جذر بیست سالگی

رقیه توکلی

54

لاری

مجید فرهنگ بافتانی

55

زرد خالدار

باران سرمد

56

شوفر

رضا نجاتی

57

مطرود

امیر مهندسیان و حمید شاه محمدی

58

شوان

بیژن زرین

59

بهتر از نیل آرمسترانگ

علیرضا قاسمی

60

دراپ

شاهین حق شعار

61

دم اژدها

سعید کشاورز

62

سونا

مریم مهدیه

63

موناکو

آرمان خوانساریان

64

بند

علیرضا میرزایی

65

آنکادر

مرتضی میر منتظمی

66

حلزون

سینا محمدیان