آرای هیئت داوران بخش ملی جشنواه ۳۵

آرای هیئت داوران بخش ملی سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

بهترین فیلم با موضوع فرهنگ بومی

دیپلم افتخار و مبلغ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال:  فیلم مستند اهل آب ساخته آزاده بی زار گیتی

بهترین فیلم با موضوع هویت ملی

تقدیر از فیلم صفِ سلام ساخته هادی آفریده

دیپلم افتخار و مبلغ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : فیلم مستند برج رادکان ساخته حجت حیدری و احسان ملازاده

بهترین فیلم با موضوع دفاع مقدس

دیپلم افتخار و مبلغ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال :  فیلم پویانمایی چشم‌انداز خالی ساخته آقای علی زارع قنات‌نوی

بهترین بازیگری

دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : ندا جبرئیلی  برای بازی در فیلم دربین

دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال :  سهیل قنادان برای بازی در فیلم  برادر

دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : علیرضا ثانی‌فر برای بازی در فیلم  تشریح

بهترین فیلمبرداری

کاندیداها :

  • سینا کرمانی زاده برای فیلم رورانس
  • داوود ملک حسینی برای فیلم دربین
  • هادی بهروز برای فیلم بچه خور
  • فرشاد محمدی برای فیلم تو هنوز اینجایی
  • حامد حسینی سنگری برای فیلم جشن
  • محمد رسولی برای فیلم بدل

تندیس جشنواره و مبلغ ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : سینا کرمانی زاده برای فیلم رورانس

بهترین تدوین:

کاندیداها:

  • پویان شعله‌ور برای فیم مثل بچه آدم
  • محمد نجاریان برای فیلم دربین
  • اسماعیل علیزاده برای فیلم بچه خور
  • کتایون پرمر و محد روحبخش برای فیلم تو هنوز اینجایی
  • عماد خدابخش برای فیلم تشریح

تقدیر از آقای عماد خدابخش

تندیس جشنواره و مبلغ ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال :  کتایون پرمر و محمد روحبخش برای فیلم تو هنوز اینجایی

بهترین صدا :

کاندیداها:

  • آرش قاسمی برای صداگذاری فیلم بچه خور
  • کیان حجازی و فرشاد پاسدار برای صداگذاری فیلم ثبوت
  • محمدمهدی جواهری‌زاده برای صداگذاری فیلم سرسام
  • حسین قورچیان برای صداگذاری فیلم موج کوتاه
  • حسین قورچیان برای صداگذاری پویانمایی گرگم و گله می‌برم

تندیس جشنواره و مبلغ ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان بهترین صداگذاری: حسین قورچیان برای  پویانمایی گرگم و گله می‌برم

بهترین فیلم نامه

کاندیداها:

  • سوگل رضوانی برای فیلم رورانس
  • علی یار راستی برای فیلم دربین
  • امید شمس برای فیلم قرار
  • سیاوش شهابی برای فیلم تشریح
  • آبان عسکری و محمد کارت برای فیلم بچه خور
  • امین چادگانی برای فیلم برف تابستان

تقدیر از  سیاوش شهابی و علی‌یار راستی

تندیس جشنواره و مبلغ ۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : امید شمس برای فیلمنامه فیلم داستانی قرار

بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی 

کاندیداها:

  • صادق جوادی برای فیلم روباه
  • محبوبه کلایی برای فیلم سینک
  • جواد مطوری برای فیلم قطار
  • امیرهوشنگ معین برای فیلم گرگم و گله می‌برم

لوح تقدیر و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰   ریال: محبوبه کلایی برای فیلم سینک

تندیس جشنواره و مبلغ ۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال:  صادق جوادی برای فیلم روباه

 

بهترین کارگردانی فیلم مستند

کاندیداها:

  • سیدمصطفی فخاری نیری برای فیلم داستان عروسک‌ها
  • دلاور دوستانیان برای فیلم داستان فیکا و فیدان
  • سجاد ایمانی برای فیلم جوکر
  • حجت حیدری و احسان ملازاده برای فیلم برج رادکان
  • الهام آقالری برای فیلم شهر زیبای من

تندیس جشنواره و مبلغ ۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال: سجاد ایمانی برای فیلم جوکر و سیدمصطفی فخاری نیری برای فیلم داستان عروسک‌ها

 

بهترین کارگردانی فیلم تجربی

کاندیداها:

  • عطا مجابی برای فیلم سینساید یا هیچکس باور نمیکنه ولی پلیس ها بیخودی افتادن دنبال من
  • محمدمهدی رسولی برای فیلم کپسول
  • پویا رضی برای فیلم نبودن
  • علی همراز برای فیلم لاوراتوار

تندیس جشنواره و مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : پویا رضی برای فیلم نبودن

 

بهترین کارگردانی فیلم داستانی

کاندیداها:

  • سوگول رضوانی برای فیلم رورانس
  • محمد کارت برای فیلم بچه خور
  • علی یار راستی برای فیلم دربین
  • کتایون پرمر و محمد روحبخش برای فیلم تو هنوز اینجایی
  • سیاوش شهابی برای فیلم تشریح
  • حامد اصلانی برای فیلم S
  • آرین وزیردفتری برای فیلم مثل بچه آدم

لوح تقدیر و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰  ریال : محمد کارت برای فیلم بچه خور

تندیس جشنواره و مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : سوگل رضوانی برای فیلم رورانس 

 

جایزه ویژه هیأت داوران در بخش فیلم های داستانی 

تندیس جشنواره و مبلغ ۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : سیاوش شهابی برای فیلم تشریح

بهترین فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران

کاندیداها:

  • رورانس به تهیه‌کنندگی سوگل رضوانی
  • مثل بچه ادم به تهیه‌کنندگی مجید برزگر و انجمن سینمای جوانان ایران
  • دربین به تهیه‌کنندگی علی یار راستی
  • بچه خور به تهیه‌کنندگی سید مازیار هاشمی
  • تشریح به تهیه‌کنندگی مریم کوهکن ، سوگل شهابی و انجمن سینمای جوانان ایران
  • S ساخته به تهیه‌کنندگی بهنام سنایی و انجمن سینمای جوانان ایران

تندیس جشنواره و مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال : علی‌یار راستی برای فیلم داستانی در بین

بخش بهترین کتاب و سینما

موج کوتاه  به کارگردانی محمد اسماعیلی براساس  طرحی از غلامحسین ساعدی

بخش هنر و تجربه

فیلم روباه به کارگردانی صادق جوادی

فیلم برتر از نگاه انجمن فیلم کوتاه

فیلم تشریح به کارگردانی سیاوش شهابی